Portské víno je výnimočné

24. januára 2021 by Nekomentované

Mám pocit, že som súčasťou plánu Georga Clooneyho v Ocean’s Wine Edition, keď vkĺzam do malého ligového zápasu plnú fľašu vína. Moja žena sa usmieva, chatuje a potom doplní tajnú šálku kávy miestnou oregonskou červenou zmesou. Šálka ​​sa pomaly míňa, keď rodičia žasnú nad štýlom a funkčnosťou vínovej kabelky PortoVino.

Spojením elegantnej módy a pohodlnej funkcie do jedného prenosného balenia dosiahlo PortoVino dokonalé plavidlo pre milovníkov vína po celom svete. Príde všetko od kabeliek v štýle Kate Spade až po elegantné kabelky s tajnými vreckami pre celú fľašu whisky a PortoVino je ideálnym doplnkom inšpirovaným špiónmi.

IMG_6614

Kľúčové vlastnosti:

Navrhnuté s ohľadom na módu, takže budete vyzerať a cítiť sa skvele so svojou štýlovou a elegantnou kabelkou na akúkoľvek párty, večeru, formálnu udalosť alebo výlet.
Diskrétne pojme 2 fľaše vína (1,5 l ľubovoľného nápoja) vo vyberateľnom, ľahko použiteľnom vrecku na párty.
Skrytá izolovaná priehradka udržuje vaše ľahko použiteľné vrecko na párty chladené celé hodiny
Je dostatočne priestranný na to, aby ste do neho mohli vložiť celé vrecko na párty a všetko potrebné do samostatnej priehradky.
Dizajnová chlopňa na zadnej strane skrýva odlievaciu hubicu, kým nie ste pripravení ju použiť.
Pojme váš obľúbený nápoj od vína, piva, miešaných nápojov až po vodu alebo džús pre deti.
Vyrobené z vegánskej kože a podšité mäkkým polyesterovým interiérom
Veľkosť: 15 ″ x 5 ″ x 12 ″
Porušenie prehľadu kabelky a kabelky PortoVino
Štýl
Dobre, urobme to z cesty, aby sme mohli hovoriť o ďalších skvelých veciach. PortoVino má celý rad rôznych súčasných a klasických štýlov, ktoré sú spojené so všetkým možným. Áno, som chlap, ale keď som sledoval, ako sa moja žena prechádza s kabelkou, získala obdivné pohľady i úplné nonšalantné prijatie kabelky, ktorá bola len kabelkou, keď ju položila na rôzne udalosti.

Pokiaľ ide o brašnu, dokonale zapadá do neformálnej atmosféry a umožňuje tiež všetky základné potreby na pracovisku. Spoločnosť PortoVino navrhla brašnu tak, aby vkročila do obchodného sveta bez akýchkoľvek pochybností a zároveň bezpečne uchovala lahodné a nevyzpytateľné tajomstvo medzi papiermi, laptopmi a kancelárskymi doplnkami.

Funkcia
Spočiatku som bol dosť skeptický, keď sme do vrecka naliali fľašu vína, zatvorili ju a potom ju šikovne skrytou chlopňou upravili. Predtým, ako sme vyrazili na piknik, kde sme plánovali, že nám ju budú závidieť všetci naši priatelia, sme to chceli vyskúšať. Jednoducho perfektné. Vyklopili sme chlopňu, vytiahli trysku a stlačili tlačidlo. Keď sme nalievali ako šampión, víno PortoVino bolo bez rozliatia a vzduchotesne uzavreté, keď sme prestali nalievať.