Eliminácia upchávania v umývadle a stúpačkách

19. augusta 2022 by Nekomentované

Problém upchatia potrubí a stúpačiek môže vzniknúť v každom dome alebo byte. V dôsledku toho zlyhanie kanalizácie.

Hlavná príčina spočíva v postupnom hromadení tuhého odpadu, vlasov, usadenín vo forme tuku, zvyškov čistiacich prostriedkov a potravín. Spočiatku je to nepostrehnuteľné, ale keď sa situácia stane kritickou, nie je možné rýchlo reagovať a vznikajú problémy: od zmiznutia procesu odtoku vody a zápachu v kuchyni až po vážnu nehodu a poruchu vodovodného potrubia a následné zložité opravy. .

Môžete skúsiť samočistenie, napríklad pomocou chemikálií, ale to neprinesie dlhodobý efekt. Profesionálne vybavenie príde na záchranu pre vysokokvalitné riešenie problému. Odstráni odpad a zbaví drezovú rúrku upchatia a nepríjemných pachov.

Na čistenie sa používajú tieto metódy:

• elektromechanické odstraňovanie – vhodné pre „čerstvé“ usadeniny;

• vysokotlakové čistenie alebo vodné čistenie – vhodné pre staršie sedimenty na odstránenie splaškových vôd a odpadu a považuje sa za najúčinnejšie a najbezpečnejšie);

• frézovanie starých a zatvrdnutých blokád – pomáha v pokročilých prípadoch odstraňovať najťažšie blokády a prekážky, ako sú močové kamene, vyklíčené korienky, stavebný odpad. Táto metóda čistenia odpadovsa používa, keď prvé dve nefungujú.

Moderné vybavenie si navyše efektívne poradí so širokou škálou nasledujúcich problémov: stagnácia vody v dreze, práčke a umývačke riadu, čistenie zanesenej sanity a sifónu, čistenie stúpačiek kanalizácie a odstraňovanie usadenín v upchatých odtokoch. Havarijná služba – voda pomocou inovatívnych technológií rýchlo nájde príčinu a ponúkne správne riešenie podľa konkrétneho prípadu.

Využite len služby overených odborníkov, aby ste nadlho zabudli na upchatý odpad a zápach splaškových vôd v byte! Profesionáli nedajú znečisteniu šancu, šetria váš čas a nervy.